معرفی ها

کارخانه تولید لیوان حجامت

کارخانه تولید لیوان حجامت باید دارای استاندارد ها و وسایلی باشد تا بتواند لیوان حجامتی مرغوب و با کیفیت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. در ادامه به توضیحات کاملی در این رابطه میپردازیم.

کارخانه تولید لیوان حجامت

برای تولید ليوان حجامت پلاستيكي، نياز به يك خط توليدي است كه شامل چندين مرحله است. اين مراحل عبارتند از:

قالب تزریق لیوان حجامت: برای تولید لیوان حجامت حتما نیاز به یک قالب فولادی میباشد. مواد مذاب با دستگاه تزریق پلاستیک به درون قالب هدایت میشوند و لیوان حجامت شکل میگیرد.

برای خرید لیوان حجامت پلاستیکی از تولید کننده تماس حاصل فرمایید.

دستگاه تزریق پلاستیک: دستگاه های تزریق پلاستیک وظیفه ی ذوب کردن مواد و هدایت مواد با فشار زیاد به درون قالب را دارند. این دستگاه ها دارای تناژ های مختلف هستند.

بسته‌بندی و ارسال: در این مرحله، ليوان حجامت پلاستيكي را در جعبه‌های كارتني يا پلاستيكي قرار مي‌دهند و آماده ارسال به بازار يا مشتريان مي‌كنند.

مجوموعه برلیان قطعه با در بر داشتن موارد بالا بهترین و با کیفیت ترین محصول در زمینه حجامت را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

لیوان حجامت 100 سی سی

تولیدی لیوان حجامت

برلیان قطعه به عنوان تولیدی لیوان حجامت در نظر دارد بهترین محصول را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شاید برایتان جالب باشد تا اطلاعات بیشتری در مورد حجامت داشته باشید که در ادامه برایتان به صورت مفضل توضیحاتی آورده شده است.

لیوان حجامت پلاستیکی یک وسیله درمانی است که برای انجام حجامت سرد یا خشک به کار می‌رود. حجامت یک روش درمانی قدیمی است که با ایجاد خلاء در لیوان‌های شیشه‌ای یا پلاستیکی روی پوست، خون را از نقاط معین بدن خارج می‌کند.

حجامت مزایای زیادی دارد، مانند تصفیه خون، تقویت سیستم ایمنی، کاهش درد و التهاب، بهبود جریان خون و اکسیژن، و درمان بسیاری از بیماری‌های مختلف.

لیوان حجامت پلاستیکی نسبت به لیوان حجامت شیشه‌ای دارای برخی مزایا است. برخی از مزایای لیوان حجامت پلاستیکی عبارتند از:

  • سبک‌تر و مقاوم‌تر هستند و خطر شکستگی و آسیب رساندن به پوست کمتر است.
  • دارای سوپاپ فنری هستند که با استفاده از یک دستگاه بادکش دستی یا برقی، خلاء را در لحظه ایجاد و قطع می‌کنند.
  • قابل جابجایی آسان‌تر هستند و نگهداری آن‌ها راحت‌تر است. قابل شستشو و استفاده مجدد هستند و هزینه کمتر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *